WEEK 9 – Jesaja 62-66

Ons lees die laaste 5 hoofstukke van Jesaja, voordat ons in die laaste week gaan kyk na die wyse waarop Jesaja in die Nuwe Testament aangehaal word.

Donderdag 15 Maart Jesaja 62
Vrydag 16 Maart Jesaja 63
Maandag 17 Maart Jesaja 64
Dinsdag 18 Maart Jesaja 65
Woensdag 19 Maart Jesaja 66
View all posts in this series

Jesaja


Chris van Wyk

Ek is gemeenteleraar by Somerstrand gemeente, Port Elizabeth. My passie in die lewe is om God bo alles te dien en gelowiges in geloofsvorming te begelei. I am pastor at Summerstrand congregation, Port Elizabeth. My passion in life is to serve God above all and to lead believers in faith formation.

Comments (3)

  • Dis n wonderlike voorreg om op internet deel te kan wees van die bybelskool.Dr. Chris, baie dankie vir jou daaglikse e-pos kommentare wat ons elke dag so stiptelik ontvang.Prys die Here dat hy via hierdie kanaal vir ons die voorreg gee om hierdie geloofsreis saam met julle te kan mee maak.
    Ek sal dit baie waardeer indien u vir my so gou as moontlik kan laat weet oor die volgende bybelboek wat u gaan behandel, sodat ons dit vroegtydig in ons gemeente/s kan bekend stel.
    (Vryheid NG Moedergemeente asook NG Vryheid Suid-Oos)
    Groete, Willem Hatting

Maak 'n opmerking

%d bloggers like this: